Akustické difúzory Počet produktov v kategórii: 8

Akustický difúzny panel rovnomerne rozptyluje zvukovú energiu do priestoru. Ponúkame široký výber takýchto panelov s rôznymi parametrami a atraktívnym dizajnom od výrobcov Jocavi a ATP.

Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek
  • STRIPEFUSER®, cenovo výhodný akustický difúzor. Je vyrobený z vysoko kvalitného 100% recyklovateľného, ekologického EPS.

  • WAVYFUSER® je dizajnovo zaujímavý a sofistikovaný difúzor. Je vyrobený z vysoko kvalitného, 100% recyklovateľného a ekologického EPS.

  • CUBEFUSER® - cenovo výhodný difúzor. Je vyrobený z vysoko kvalitného, 100% recyklovateľného ekologického EPS.

  • REFLEX®  jeden z produkcie cenovo výhodných difúzorov z produkcie ATP®. Je vyrobený z vysoko kvalitného, 100% recyklovateľného a ekologického EPS.

  • Akustický panel TWO® FX skladá z dvoch úplne odlišných povrchov a to difúzneho a absorpčného. Podľa toho, ako sa otočí, také má potom vlastnosti. Panel je najvhodnejší do malého nahrávacieho štúdia, ktoré má zaznamenávať zvuk v niekolkých rôznych zostavách, čo vyžaduje odlišné akustické vlastnosti.

  • Akustický panel CERAFLECTOR ® je 3D panel s riadeným rozptylom a viacrozmernou reflexiou. Je vyrobený z najčistejšieho glazurovaného porcelánu a jeho modulárna konštrukcia je unikátna na trhu.

  • CORALREEF ® je 3D akustický difúzny panel s definovaným rozptylom. Je vyrobený z polystyrénu s vysokou hustotou, na ktorého povrchu je povrchová membrána má akustické vlastnosti. Hranatý tvar panelu dáva dynamiku do akéhokoľvek priestoru a taktiež poskytuje dekoratívny efekt a umožňuje atraktívne dizajnové kombinácie.

  • Absorbér, alebo difúzor, alebo ich kombinácia toto všetko pod jedným prvkom s názvom PYRAMID. Jeden dizajn a akusticky 3 rozdielne prvky.

Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop