Ladené akustické panely Počet produktov v kategórii: 12

Akustické prvky naladené pre pohlcovanie nízkych frekvencií - basové pasce.

Zobrazených 1 - 12 z 12 položiek
 • Hudobné miestnosti, štúdiá, skúšobne a pod. vyžadujú veľký efektívny povrch pre absorbovanie nízkych frekvencií. SLIMBASS® absorpčný panel od ATP® bol špeciálne navrhnutý na absorpciu nízkofrekvenčných anomálií.

 • Rovnako ako SLIMBASS® ANGLE tak aj SLIMBASS® WALL je absorpčný panel určený pre nízke frekvencie, určený je pre umiestnenenie na steny alebo stropy miestností. Tento model sa predovšetkým inštaluje do hudobných miestností, štúdií, skúšobní a pod., ktoré takýto typ prvkov pre pohltenie nízkofrekvenčných zvukov potrebujú.

 • LF CAMOU® je nízkofrekvenčný absorpčný panel vhodný pre použitie v 90°- vých rohoch miestností. Tento panel má absorpčné maximum pri 100 Hz. Jedná sa o vysoko-hustotný penový box s analytickou úpravou tkanín. Tento panel má rovnakú úpravu ako absorpčný panel CAMOU, takže sa môžu tieto dva modely kombinovať. Súčasné užívanie oboch panelov zvýši účinok...

 • LF COSMOS® je nízkofrekvenčný absorpčný panel vhodný pre použitie v 90°- vých rohoch miestností. Tento panel má absorpčné maximum pri 100 Hz. Skladá sa z kombinácie vysoko- hustotného penového boxu s melamínovou povrchovou úpravou. Má úplne rovnakú povrchovú úpravu ako absorpčný panel COSMOS, preto ich odporúčame kombinovať.

 • LF TONE® je nízko-frekvenčný absorpčný panel s membránou, ktorý sa používa na steny alebo stropy. Panel bol koncipovaný tak, aby jeho membrána poskytovala citlivosť zvukovým vlnám na nízkych frekvenciách. Je naladený na 125 Hz. Jeho povrchová úprava je vyrobená z tkaniny od značky JOCAVI.

 • STAIDTREAT BXA ® je nízkofrekvenčný absorpčný panel. Je naladený na 63 Hz a je určený na inštaláciu do 90º rohov. Spája v sebe ABS box, ktorý má dve rozšírené, uzatvorené, rezonančné komory vo vnútri, s masovými a hustotnými súčiastkami.

 • STAIDTREAT®BXW je nízko frekvenčný absorpčný panel. Je naladený na 125Hz a je určený na inštaláciu na steny alebo na stropy. Pre zvýšenie účinnosti absorpcie na basoch odporúčame aby tento panel bol používaný spoločne s panelom STAIDTREAT®BXA, ktorý je ladený na 63 Hz.

 • Basscorner 120 je určený pre pohlcovanie nízkych frekvencií v oblasti 32 až 280 Hz. Nájde uplatnenie v každej hudobnej miestnosti. Basscorner pohlcuje zvukovú energiu o nízkych frekvenciách kumulovanú v rohoch. Vyznačuje sa vysokou účinnosťou. Box má zabudovanú špeciálnu membránu ktorý zvyšuje jeho účinnosť.

 • Roundbasscorner je mimoriadne efektívny na polhtenie zvukovej energie na nízkych frekvenciách. Obsahuje špeciálnu vyrobenej membránu, ktorou je pokrytý celý ladený prvok. ROUNDBASSCORNER® panel je veľmi účinný pre frekvenčné pásmo medzi 40 Hz až 400 Hz.

 • BASSLAYER® je nízko frekvenčný absorpčný panel. Obsahuje pevný membránový tlmič vo vnútri panelu, so štyrmi bočnými otvormi a je naladený na 160Hz. Jeho tvar je diskrétny a príjemný, najčastejšie sa inštaluje na steny alebo stropy. Taktiež je možné ho namontovať v pároch do rohov miestností.

 • Ladený panel Walltrap absorbuje nízke frekvencie a je naladený na 160 Hz. Je určený na montáž na steny a stropy miestností. Panel bol navrhnutý pre montáž na stenu alebo strop. Prvok je vstavaný v boxe, ktorý je naladený na 80 Hz. Má dva rezonančné vrcholy a to na 80 Hz a na 160 Hz.

 • TUBABSORBER® a TUBABSORBER®SY sú v našej ponuke jední z najdôležitejších absorpčných panelov. Sú naladené širokopásmovo. Panely sú určené na aplikácie do priestorov kde je generovaný pomerne vysoký akustický tlak.

Zobrazených 1 - 12 z 12 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop