digitálne hodiny KLNI 405

Nové

KLNI 405 sú univerzálne sedmisegmentové digitálne hodiny. Formát zobrazenia HH:MM. Používajú sa ako nezávislé hodiny, alebo ako podružné hodiny v systémoch jednotného času. Použitie: sídla firiem, priemyselné a výrobné prevádzky, administratívne budovy, banky, zdravotnícke budovy, stanice autobusové, vlakové, alebo letiská, hotely, školy a pod...

Viac detailov

269,00 € s DPH
(269 € bez DPH)

Detaily

Hodiny KLNI 405 sú osadené sedmisegmentovými LED diódami červenej farby. Výrobok je zasadený do strieborno-matného ramčeku. Výška číslic je 57mm. Čitateľnosť hodín je cca do 25m. Zo zadnej strany je výrobok opatrený vývodom pre napájanie 230V AC, a pre ovládaciu komunikačnú linku RS485, alebo pre minútový impulz. Hodiny sú univerzálne a možno ich včleniť do starších rozvodov s ručičkovými hodinami. Pre ručné nastavenie slúžia mikrotlačidlá umiestnené na bočnej strane hodín. Regulacie jasu je automatická, alebo ručne v 9 úrovniach.

Možné rozšírenie na objednávku:

- Bezdrôtový ovládač (slúži ako alternatíva ručného užívateľského nastavenia prevádzkových režiomov. Ovládač má velkosť kľúčenky)

- Teplotné čidlo buďto implantované do vnútra hodín slúžiace pre meranie teploty interiéru, alebo samostatné pre zobrazenie teploty napr. v exteriéri.

- GPS, alebo DCF prijímač. Slúži pre automatickú synchronizáciu presného času.

- Montážna príprava pre stropný záves. Na objednávku je možné dodať stropný zaves pre prípad že hodiny budú namontované zavesením zo stropu.

- Obojstranné prevedenie. Pre potrebu čitateľnosti z obidvoch stran (napr. pri zavesení zo stropu na chodbe).