Digitálne hodiny KLNI610

Hodiny KLNI 610 sú sedmisegmentové digitálne hodiny určené pre systémy jednotného času. Formát zobrazenia HH:MM:ss. Používajú sa ako nezávislé hodiny, alebo ako podružné hodiny v systémoch jednotného času. Použitie pre: sídla firiem, priemyselné a výrobné prevádzky, administratívne budovy, banky, zdravotnícke budovy, stanice autobusové, vlakové, alebo letiská, hotely, školy a pod...

Viac detailov

574,80 € s DPH

479,00 € bez DPH

Hodiny KLNI 610 sú osadené sedmisegmentovými LED diódami červenej farby. Výrobok je zasadený do strieborno-matného ramčeku. Výška číslic HH:MM je 100mm, výška číslic ss je 57mm. Čitateľnosť hodín je cca do 40m. Zo zadnej strany je výrobok opatrený vývodom pre napájanie 230V AC, a pre ovládaciu komunikačnú linku RS485, alebo pre minútový impulz. Hodiny sú univerzálne a možno ich včleniť do starších rozvodov s ručičkovými hodinami. Pre ručné nastavenie slúžia mikrotlačidlá umiestnené na bočnej strane hodín. Regulacie jasu je automatická, alebo ručne v 9 úrovniach.

Možné rozšírenie na objednávku:

- Bezdrôtový ovládač (slúži ako alternatíva ručného užívateľského nastavenia prevádzkových režiomov. Ovládač má velkosť kľúčenky)

- Teplotné čidlo buďto implantované do vnútra hodín slúžiace pre meranie teploty interiéru, alebo samostatné pre zobrazenie teploty napr. v exteriéri.

- GPS, alebo DCF prijímač. Slúži pre automatickú synchronizáciu presného času.

- Montážna príprava pre stropný záves. Na objednávku je možné dodať stropný zaves pre prípad že hodiny budú namontované zavesením zo stropu.

- Obojstranné prevedenie. Pre potrebu čitateľnosti z obidvoch stran (napr. pri zavesení zo stropu na chodbe).

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop