Návestie VSTÚPTE - NEVSTUPOVAŤ

Jednoduché návestie pre riadenie prístupu klientov k prepážkam, vstupom do dverí apod... Vhodné pre kancelárie, RTG pracoviská, súdy apod...Zmena stavu VSTÚPTE - NEVSTUPOVAŤ sa prevedie stlačením tlačidla.

Viac detailov

Skladové zásoby: 9 ks.

na sklade

348,00 € s DPH

290,00 € bez DPH

Zobrazovač prístupu VSTÚPTE/ NEVSTUPOVAŤ nájde uplatnenie prakticky všade kde sa tvorí rad čakajúcich klientov a kde je potrebné, aby pracovník riadil prístup klientov. Zobrazovacie zariadenie VSTÚPTE / NEVSTUPOVAŤ tvorí tenký displej o rozmeroch 355x115x20mm zasadený v elegantnom kovovom ramčeku. Displej je osadený zelenými, pre nápis VSTÚPTE a červenými pre nápis NEVSTUPOVAŤ, LED diódami. Výška zobrazovaného znaku je 40mm. Čelná plocha displeja je krytá antirexlexnou fóliou. Prevedenie zariadenia zaručuje kontrastnú čitateľnosť cca do 25m.
    Ovládanie je jednoduché a vykonáva sa polohou veľkoplošného prepínača. V jednej polohe prepínača svieti nápis VSTÚPTE a v druhej polohe NEVSTUPOVAŤ. Prepínač je osadený signalizačnou zelenou a červenou LED diódou pre indikovanie stavu, aby obsluhujúci pracovník vedel v akom stave má zariadenie prepnuté.
    V cene jedného zariadenia obdržíte SET ktorý obsahujúci napájací zdroj, prepínač stavu a samotný displej. Štandardne je zariadenie pripravené pre zavesenie na stenu.
    Montáž je veľmi jednoduchá a dá sa previesť svojpomocne. V prípade záujmu o svojpomocnú montáž Vám naši pracovníci radi poradia. Ak by ste si želali odbornú montáž,  radi Vám montáž prevedieme na základe objednávky. Cena montáže závisí od zložitosti a požadovaného prevedenia montáže.

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop